4.kapitola - Poslední týden

6. srpna 2007 v 11:29 | Peťka |  Idařino dědictví
Tak tady je další kapča.. troškum kratčí, ale aspoň něco ne? Zanechte koment!
Peťka
--------------------------------------------------
,, Uf, už jsem se lekla, že ti budu muset vymazat paměť!" řekla Lotty s takovou úlevou, až se všichni museli začít smát. Dokonce i oba neznámí měli na tvářích pobavený úsměv.
,, Jé, já vás zapomněla představit,"/ uvědomila si Lotty. ,, Takže toto je Lily, o které jsme vám vyprávěla v autě, ale opravuji se, je to čarodějka! A toto je Kimberly a Samuel."
,,Ahoj." ozvalo se tříhlasně, což vyvolalo další salvu smíchu. Počáteční rozpaky ze všech odpadly a pustili se do rozhovoru. Během pár minut měli všichni pocit, že se znají celý život.
,, Myslím, že je čas na oběd." zvolala náhle Lotty. ,, Pojďte všichni do vnitř."
,, I ty Lil" dodala a zamířila do domu.
,, Tak jdeme," zavelel Chris, popadl obě dívky za ruku a táhl je do domu, následován Karin se Samem.
Oběd byl vynikající, vládla u něho dobrá nálada a Lily jen nerada odcházela domů.
Po cestě přemýšlela o nvých kamarádech. Přemýtala si celé prožité dopoledne, ale celou dobu jí něco vrtalo hlavou. Už od mala dokázala vycítit sílu a energii v lidech, ať už to byl mudla nebo kouzelník. Ovšem kolem Kim, se pohybovala zvláštní aura. Bylo vidět, že je to obzvlášt mocná čarodějka..
,Jenom škoda, že se rozhodli dostudovat poslední ročník v Krásnohůlkách.´ dokončila rozjímání , když vcházela do domu.
Týden utekl jako voda. Byl pátek večer a Lily se rohodla zajít naposled k Lotty. Chtěla se se všemi ještě rozloučit než odjede.Za ten týden jí všichni strašně přirostli k srdíčku. Šla po příjezdové cestě k domu, Karin a Chris si hráli na zahradě, ale Lil zamířila k domu.Ovšem tam našla jenom Lotty.
,,Lott?? Kde je Kim se Sam??"
,, Dnes ráno museli odjet," odpověděla Lott.
,, Co se stalo?? vyjekla Lil.
Věděla, že jim před několika měsíci zeřeli rodiče a oni museli projít rukama několika příbuzných, než se dostali k Lott. Vyprávěli jí o jejich prázdninách, takový by Lily nikdy nechtěla zažít. Měli se rozhodnout, kde chtějí zůstat a oni se rozhodli dále bydlet u Lotty. Ale jedna tetička se s tím nehodlala smířit.
,, Nic se nestalo Lily, museli jet jenom dříve do školy, protože byli vybráni do mezikolejních soubojů. Chtěli se s tebou rozloučit, ale nestihli to. Nechali ti tu dopis."
Lily si vzala dopis a šla si ho přečíst na zahradu. Tam se usadil pod strom, opřela se o kmen a četla:
,,Milá Lily,
promiň, že jsme ti nic neřekli, ale byli jsme na poslední chvíli vybráni do mezikolejních soubojů. Sova s výsledky se spozdila a přiletěla pět minut před odletem přenášedla. nestihli jsme se s tebou ani rozloučit. Věřím, že se setkáme dřív než si myslíš. Rok je dlouhá doba, ale pár měsíců.....? Oba tě máme moc rádi a těšíme se na další shledání.
Tví věrní přátelé
Samuel a Kimberly
PS.: Máme pro tebe jedno zajímavé a hlavně důležité zjištění=)
Jakmile to Lil dočetla byla zmatená.Jak to myslelï, pár měsíců a jaké to bylo zjištění? Už se smrákalo a tak se rozloučila aspoň s Karin a Chrisem, nikomu nebylo do smíchu a karin se dokonce kutálely slzy po tvářích. Potom se do toho vložila Lily.
, Žádné slzy, vždyť se za chvíli zase shledáte." řekla a zatvářila se tajemně. To v Lily vyvolalo další vodopád otázek, víc však z Lotty nevytáhla.
Doma se jít o všechno vykouřilo z hlavy, jakmile uviděla svůj polonabalený kufr do Bradavic. Rychle k němu přešla a pustila se do balení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 7. srpna 2007 v 14:04 | Reagovat

krásná kapča, fakt supr =o)

2 Ewilan Ewilan | Web | 8. srpna 2007 v 22:16 | Reagovat

ahojky, moc dekuju za pochvalu u povidek:-)) taky mas mooc hezky, pises s citem..pokracuj, tesim se na dalsi

3 Breila Breila | Web | 8. srpna 2007 v 22:27 | Reagovat

senzace....vážně jsem moc ráda, že jsem si to přeetla...snad bude ještě nějaké pokračévání než odjedu i já, ale jinak se budu moc těšit... Rozhodně piš dál..más ve mě čtenáře :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama